خوش آمدید

اطلاعیه دیوان محاسبات کشور

درباره تاریخ پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 1397دیوان محاسبات کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد :

آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال 97،  صبح روز پنجشنبه مورخ 97/03/31 در 11 شهرستان كشور برگزار مي‌شود.لازم به ذکر است داوطلبان نیم ساعت قبل در محل آزمون حضور داشته باشند ساعت 8:30 درهای ورودی بسته خواهند شد.

نحوه و زمان دریافت و پرینت کارت آزمون

از روز سه شنبه 97/3/29 لینک مربوط به کارت و راهنمای شرکت د رآزمون دیوان محاسبات کشور در سایت  اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور  www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

متقاضیان با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای خود نسبت به مشاهده و پرینت کارت آزمون اقدام نمایند.
بدیهی است که در روز آزمون همراه داشتن پرینت کارت آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه داوطلب الزامی است. 
Picture
زمان و محل برگزاري آزمون

آزمون کليه داوطلبان در صبح روز پنجشنبه مورخ 97/03/31 در 11 شهرستان كشور برگزار مي‌گردد و فرآيند برگزاري آزمون از ساعت‌ 8:30 (هشت و سی دقيقه‌) همان روز خواهد بود.
آدرس محل برگزاري آزمون بر روی پرينت كارت شركت در آزمون داوطلبان درج گرديده ا
ست.


تذكرهاي‌ مهم‌
 
1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملی و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامی است.
 
2- در ورودی حوزه­ های امتحانی رأس‌ ساعت‌ 8:00 بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
 
3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
 
4- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحانی ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب می گردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهای سراسری رسيدگی و برخورد خواهد شد.
 
5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستی، ساك دستی، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند،‌ جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصی به جلسه آزمون اكيداً خودداری نمايند.
 
بديهی است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
 
در خاتمه اضافه می نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم می توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج­شنبه 97/03/31 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگوی اينترنتی سازمان سنجش آموزش کشور و يا شماره ‌تلفن ‌42163  با پيش شماره 021 در ميان بگذارند.
 


همچنین در صورت داشتن مغایرت در مندرجات کارت آزمون می توانید با تحصیل مشاور برای رفع این مشکل تماس بگیرید

شماره تماس ما 

021-70705018

97/3/26


از خدمات مشاوره ای تحصیل مشاور رضایت دارید؟

لطفا من را وارد نمایید
لطفا سوال تحصیلی شما را وارد نمایید
در حال ارسال...ارسال اطلاعات موفقیت آمیز نبود.ارسال اطلاعات موفقیت آمیز بود.


کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پرشین اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، مشاوره، مشاوره تحصیلی، پرشین بلاگ، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری،بلاگ اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی