خوش آمدید

اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشورآزمون سراسری سال 1397

تاریخ‌ برگزاری، نحوه‌ پرینت كارت‌ و محل رفع نقص كارت شركت در آزمون


 

سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد که:

به اطلاع داوطلبانی كه‌ در آزمون‌ سراسری سال 1397 ثبت‌‌نام‌ نموده‌­اند می رساند آزمون عمومی و اختصاصی :

داوطلبان گروه­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج­شنبه مورخ 97/04/07
داوطلبان گروه آزمايشی هنر در بعدازظهر پنج­شنبه مورخ 97/04/07
داوطلبان گروه آزمايشی علوم تجربی در صبح جمعه مورخ 97/04/08
داوطلبان گروه آزمايشی زبانهای خارجی در بعدازظهر جمعه مورخ 97/04/08


در 375 شهرستان و بخش مختلف كشور (به شرح جدول شماره 1) برگزار خواهد شد.


كارت‌ شركت در آزمون برای كليه‌ داوطلبان‌ آزمون‌ سراسری سال 1397 براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر روی پايگاه اطلاع ­رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قرار میگيرد و داوطلبان پس از پرینت كارت شركت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی می بايستی "مطابق بند «ب» اين اطلاعیه" به حوزه­ های رفع نقص كارت مندرج در جدول شماره 2 و 3 مراجعه نمايند.
 

سازمان سنجش اموزش کشور اطلاعیه ازمون سراسری 1397

دریافت فایل جدول شماره 1 –  شهرستان و یا بخش محل اجرای آزمون داوطلبان متقاضی شركت در آزمون سراسری سال 1397 فرمت PDF
دریافت فایل جدول شماره 2 و 3 ـ نشانی محل رفع نقص كارت شركت در آزمون سراسری سال 1397 فرمت PDF

الف- نحوه‌ و زمان پرینت برگ راهنما و كارت شركت در آزمون

 
كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كلیه‌ داوطلبان‌ گروههای آزمایشی علوم‌ ریاضی و فنی، علوم‌ تجربی، علوم انسانی، هنر و زبانهای خارجی به همراه برگ راهنمای شركت در آزمون از  بعد از ظهر روز یكشنبه مورخ 1397/4/3 لغايت روز چهارشنبه مورخ 97/4/6 برای مشاهده و پرينت در پايگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضی، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع‌رسانی مذكور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سريال كارت اعتباری ثبت نام (12 رقمي) و شماره شناسنامه و يا شماره پرونده و كدپیگیری ثبت‌نام (16 رقمي) و نام و نام خانوادگی، كدملي و سریال شماره شناسنامه يك نسخه پرينت از برگ راهنما و كارت شركت در آزمون تهيه نمايند.
 
بديهی است داوطلباني كه در 2 يا 3 گروه آزمايشی متقاضی شده‌اند بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون گروه آزمايشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرينت كارت گروه آزمایشی دوم و يا گروههای آزمايشی دوم و سوم (گروه­های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام نمايند.

داوطلبان برای پرینت كارت شركت در آزمون بايد منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمايند.
بديهی است براي شركت درجلسه آزمون همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس­دار و ارائه آن الزامی است. لذا كليه داوطلبان باید براي پرینت كارت شركت در آزمون اقدام نمايند.
 
تذكر مهم:

چنانچه داوطلبی به دليل در اختيار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و يا كد پیگیری مورد نياز، موفق به پرینت كارت شركت در آزمون خود نمی شود،
لازم است با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی اين سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعيين موضوع پیگیری نسبت به دريافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، و يا كد پیگیری ثبت­ نام اقدام نموده و به هيچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمايند.

 
لازم به ذكر است اين امكان براي داوطلبانی فراهم می باشد كه در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند.
لذا ضرورت دارد داوطلبانی كه اطلاعات فوق را مفقود نموده اند با عضویت در اين سیستم نسبت به بازیابی اين اطلاعات اقدام نمايند.
 

ب- محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون:

 
محل رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون كلیه داوطلبان گروه­های آزمايشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم‌ تجربی، هنر و زبانهای ‌خارجی بر مبنای شهرستان‌ محل‌ اقامت فعلی آنان‌ كه‌ در بند 44 تقاضانامه‌ ثبت‌‌نام‌، مشخص‌كرده‌اند به‌ شرح‌ جدول شماره‌ 1 و آدرس محل رفع نقص به شرح جدول شماره 2 و 3 اين اطلاعيه مي‌باشد.


مطلب مرتبط

مغايرت در مندرجات كارت شركت در آزمون سراسری سال 1397

 

از خدمات مشاوره ای تحصیل مشاور رضایت دارید؟

لطفا من را وارد نمایید
لطفا سوال تحصیلی شما را وارد نمایید
در حال ارسال...ارسال اطلاعات موفقیت آمیز نبود.ارسال اطلاعات موفقیت آمیز بود.

کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پرشین اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، مشاوره، مشاوره تحصیلی، پرشین بلاگ، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری،بلاگ اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی


97/3/30