خوش آمدید

اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 97 وزارت بهداشت
 ثبت نام این آزمون بهمن و اسفند ماه سال 96 انجام شده است و تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در نوبت های صبح و عصر روزهای ۱۴ و ۱۵ تیرماه ۹۷  می باشد.

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون برگه راهنما و سایر اطلاعات مربوط به اجرای آزمون در روزهای ۱۰ تا ۱۵ تیرماه صورت می گیرد و نتایج نهایی در شهریور ماه منتشر می شود.

در آیین نامه سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور آمده است، سطح انگلیسی موجود در آزمون Uper intermediate به بالا خواهد بود.

 

Picture

 


دانلود دفترچه منابع آزمون ورودی دوره كارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشكی سال تحصیلی97-98نمره حدنصاب دروس تخصصی و زبان در آزمون ارشد وزارت بهداشت 98 به بعد

 
طبق مصوبه اخیرمصوبه شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی قرار شد کنکور کارشناسی ارشد پزشکی از سوی مرکز سنجش وزارت بهداشت برای دروس تخصصی نمره 30 درصد(بصورت میانگین برای کل دروس تخصصی) و برای درس زبان انگلیسی نمره 25 درصد لحاظ شود.

لذا از سال بعد فقط شرکت کنندگانی در آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی می توانند انتخاب رشته کنند که درصد لازم یا حدنصاب نمره را در درس های تخصصی و درس زبان عمومی کسب نمایند. در غیر اینصورت کارنامه ای برای افرادی که حداقل نمره قبولی را کسب نکنند صادر نمی شود.
 
 


برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط جدید آزمون های وزارت بهداشت با تحصیل مشاور تماس بگیرید

021-70705018
 

توجه مهم:

کسب 30 درصد برای دروس تخصصی به این معنی نیست که اگر کسی با کمتر زدن یک درس (کمتر از 30 درصد) از بازه ی رقابت حذف می شود، بلکه این افراد با بالاتر زدن دروس دیگر می توانند این کاستی را جبران کنند بطوری که میانگین دروس این افراد از 30 درصد کمتر نشود. از سوی دیگر نمره زبان آنها نباید کمتر از 25 درصد باشد.

 
کسانی که قصد استفاده از سهمیه استعداد درخشان و یا رزمندگان را دارند می بایست حدنصاب دروس تخصصی و درس زبان عمومی را کسب نمایند.
 اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 97
انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 97
انتخاب رشته تحصیلی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد نا پیوسته سال97
پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه علم و فرهنگ سال تحصیلی 97
 
 20/خرداد/97 
 

از خدمات مشاوره ای تحصیل مشاور رضایت دارید؟

لطفا من را وارد نمایید
لطفا سوال تحصیلی شما را وارد نمایید
در حال ارسال...ارسال اطلاعات موفقیت آمیز نبود.ارسال اطلاعات موفقیت آمیز بود.


کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پرشین اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، مشاوره، مشاوره تحصیلی، پرشین بلاگ، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری،بلاگ اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی