خوش آمدید


ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۷


 

مهلت ثبت نام :
مهلت ثبت نام از روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۷ تا پایان روز شنبه ۰۲ تیر ماه ۱۳۹۷ است.

 
توجه ویژه :
در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت نام را دوباره انجام دهید.

 
توجه ویژه :
ثبت نام  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده  ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.

 
ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته - کارت شرکت آزمون کاردانی به کارشناسی

توصیه‌های مهم به داوطلبان گرامی
 
۱: دفترچه راهنمای ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه نمایید.
 
۲: در زمان ثبت نام، بايد شرايط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام را داشته باشید. مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده شخص داوطلب است.
 
۳: جهت ثبت نام بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته - سال ۱۳۹۷ به مبلغ ۲۷۰٬۰۰۰ ریال معادل بیست و هفت هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایید.
 
۴: در صورت تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه سازمان سنجش آموزش کشور، بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته - سال ۱۳۹۷ به مبلغ ۲۷۵٬۰۰۰ ریال معادل بیست و هفت هزار و پانصد تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایید.
 
۵: در صورت تمایل به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالی غیر دولتی - غیر انتفاعی بایستی سریال ۹ رقمی علاقه مندی به رشته های غیر انتفاعی را به مبلغ ۵۵٬۰۰۰ ریال معادل پنج هزار و پانصد تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایید.

 
 

کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته


کارت شرکت در آزمون برای ۱۶ کدرشته امتحانی که پذیرش در این کدرشته‌ها براساس نمره آزمون صورت می‌گیرد، از روز سه شنبه ۹ مرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www. Sanjesh. Org قرار می‌گیرد و داوطلبان تا روز پنجشنبه ۱۱ مرداد فرصت دارند نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی اقدام کنند.
 
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان با تاکید بر اینکه نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته هفته آخر شهریور ماه اعلام می‌شود، گفت: این آزمون روز جمعه ۱۲ مرداد در ۶۷ شهرستان و ۷۱ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.
 
1- نحوه و زمان پرينت کارت شرکت در آزمون 
 
برگ راهنما برای داوطلبان كليه رشته های امتحانی با آزمون و کارت شرکت در آزمون منحصرا برای داوطلبان متقاضی رشته های با آزمون از روز سه‌شنبه 97/05/09 براي مشاهده و پرينت بر روي سایت سازمان قرار مي‌گيرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با وارد كردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، كد رهگیری و يا نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرينت آن اقدام نمايند.
داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصرا به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و نشانی تعيين شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت کارت شرکت در آزمون و همچنين اصل کارت ملی و يا اصل شناسنامه عكس‌دار و ارائه آن الزامي است. لذا کليه داوطلبان باید شخصا برای پرینت کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اقدام نمايند. 
 

 

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت نام و یا دریافت کارت آزمون می توانید با شماره های تحصیل مشاور تماس گرفته و مشکل خود را مطرح و با کمک کارشناسان ما آنها را حل کنید

 70705018_021 

از خدمات مشاوره ای تحصیل مشاور رضایت دارید؟

لطفا من را وارد نمایید
لطفا سوال تحصیلی شما را وارد نمایید
در حال ارسال...ارسال اطلاعات موفقیت آمیز نبود.ارسال اطلاعات موفقیت آمیز بود.


کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پرشین اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، مشاوره، مشاوره تحصیلی، پرشین بلاگ، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری،بلاگ اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی


97/3/30

97/5/2