خوش آمدید

پذیرش و ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور
یکی از دانشگاه های پرطرفدار برای افرادی که امکان حضور مستمر در کلاس های دانشگاه را ندارند دانشگاه پیام نور است. دلیل محبوبیت این دانشگاه شهریه پایین و سیستم آموزشی غیرحضوری  و لازم نبودن حضور دانشجو سرکلاس ها می باشد. این سیستم آموزشی با روش پذیرش با آزمون و بدون آزمون در برخی رشته ها دانشجو می پذیرد.

 

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام ورودی مهر ماه همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری انجام و ورودی بهمن هم از نیمه دوم آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org آغاز می شود.

می توانید از بین رشته های بدون آزمون 150 رشته محل در دانشگاه پیام نوررا با توجه به شرایط تان انتخاب کنید و در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

داوطلبان پذیرش در دانشگاه پیام نور باید مدراک فارغ التحصیلی مقاطع ذیل را داشته باشند تا بتوانند در پذیرش کارشناسی بدون آزمون دانشگاه پیام نور ثبت نام نمایند:

 

  • مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم
  • مدرک کاردانی
     

همچنین مهمترین ملاک پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نورسوابق تحصیلی و شرط معدل می باشد و این روش هیچ محدودیتی در انتخاب رشته برای داوطلب ایجاد نمی کند.
برای مشاوره در زمینه انتخاب رشته خود می توانید با مشاوران ما در 
تحصیل مشاور تماس بگیرید.
 

 

دانشگاه پیام نور تحصیل مشاور
شما داوطلبان عــزیز می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پذیرش و شرایط دیگر با تحصیل مشاور  70705018-021  تماس بگیرید


 


تاریخ مصاحبه آزمون دکتری تخصصی نیمه متمرکز پیام نور97
شرایط ثبت نام و پذیرش بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی
شرایط ثبت نام و پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد
تغییر تاریخ مصاحبه رشته محل های آزمون دکتری دانشگاه پیام نور

 19/خرداد/97


از خدمات مشاوره ای تحصیل مشاور رضایت دارید؟

لطفا من را وارد نمایید
لطفا سوال تحصیلی شما را وارد نمایید
در حال ارسال...ارسال اطلاعات موفقیت آمیز نبود.ارسال اطلاعات موفقیت آمیز بود.


کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پرشین اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، مشاوره، مشاوره تحصیلی، پرشین بلاگ، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری،بلاگ اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی