خوش آمدید

شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98


 

شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 

 پذیرش و ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به دوصورت :

 
1- از طریق کنکور سراسری
2- از طریق فراخوان
 
 
 
علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی از طریق شرکت در آزمون سراسری پذیرفته می‌شوند. داوطلبان علاوه بر کسب رتبهٔ قبولی و دارا بودن شرایط عمومی استخدام، باید دارای شرایط اختصاصی از جمله داشتن علاقه و انگیزه لازم، سلامتی کامل جسمی و روانی باشند تحصیل در این دانشگاه در دو مقطع کاردانی (دوسال) و کارشناسی (چهارسال) به صورت شبانه‌روزی است و دانشجویان از امکانات و مزایای خاص تسهیلاتی و رفاهی چون پرداخت حقوق ماهیانه، وام، تجهیزات ورزشی، سفرهای سیاحتی و زیارتی و اعطای بورس تحصیلی و امکان ادامهٔ تحصیل برای مقاطع کارشناسی ارشد و (دکتری) نیز برخوردار می‌شوند.

در ضمن، دانشجویان این دانشگاه با مهارت‌ها و فنونی آشنا می‌شوند که در سایر دانشگاه‌های کشور دیده نمی‌شود؛ مهارت‌هایی چون تیراندازی، رانندگی، فراگیری شنا و ورزش‌های رزمی و تخصص‌های گوناگون دیگر.

 
 
 
شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97    پذیرش و ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به دوصورت :   1- از طریق کنکور سراسری 2- از طریق فراخوان    علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی از طریق شرکت در آزمون سراسری پذیرفته می‌شوند. داوطلبان علاوه بر کسب رتبهٔ قبولی و دارا بودن شرایط عمومی استخدام، باید دارای شرایط اختصاصی از جمله داشتن علاقه و انگیزه لازم، سلامتی کامل جسمی و روانی باشند تحصیل در این دانشگاه در دو مقطع کاردانی (دوسال) و کارشناسی (چهارسال) به صورت شبانه‌روزی است و دانشجویان از امکانات و مزایای خاص تسهیلاتی و رفاهی چون پرداخت حقوق ماهیانه، وام، تجهیزات ورزشی، سفرهای سیاحتی و زیارتی و اعطای بورس تحصیلی و امکان ادامهٔ تحصیل برای مقاطع کارشناسی ارشد و (دکتری) نیز برخوردار می‌شوند. در ضمن، دانشجویان این دانشگاه با مهارت‌ها و فنونی آشنا می‌شوند که در سایر دانشگاه‌های کشور دیده نمی‌شود؛ مهارت‌هایی چون تیراندازی، رانندگی، فراگیری شنا و ورزش‌های رزمی و تخصص‌های گوناگون دیگر.  برای اطلاع از رتبه کنکور برای دانشگاه علوم انتظامی امین در سال 97 و اطلاع از نحوه درست انتخاب رشته برای قبولی در دانشگاه علوم انتظامی امین می توانید با مشاوان تحصیل مشاور در ارتباط باشید.

 

برای اطلاع از رتبه کنکور برای دانشگاه علوم انتظامی امین در سال 97 و اطلاع از نحوه درست انتخاب رشته برای قبولی در دانشگاه علوم انتظامی امین می توانید با مشاوان تحصیل مشاور در ارتباط باشید.


نحوه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 
 

علاوه بر ثبت نام در کنکور سراسری  و کسب رتبه لازم برای ورود به این دانشگاه داوطلبان باید شرایط عمومی و اختصاصی را دارا باشند که در ادامه این موارد را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. پذیرش دانشجو بر اساس ظرفیت های مورد نیاز انجام می شود و در صورت تقاضیای بالا به سهمیه ها و معدل داوطلبان و داشتن شرایط مناسب بدنی مناسب ترین افراد را در بین داوطلبان واجد شرایط انجام می شود.
 
داوطلبان باید علاوه بر داشتن شرایط عمومی که شامل اعتقاد به دین اسلام، تابعیت جمهوری اسلامی، عدم سوءسابقه و نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و داشتن سلامت کامل جسمس و روانی باید شرایط اختصاصی برای پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی امین را دارا باشند.
 

شرایط اختصاصی پذیرش نیروی انتظامی امین

 
1-داشتن قد حداقل 170 سانتی متر برای داوطلبان مرد و حداقل سن 18سال و حداکثر 23 سال. در صورت انجام خدمت وظیفه عمومی۲۵سال(مبنای احتساب سن، روز ثبت نام در آزمون سراسری خواهد بود).
 
2- داشتن مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان آقا ودفترچه آماده به خدمت بدون مهر غیبت، گواهی اشتغال به خدمت سربازی، کارت پایان خدمت، گواهی اشتغال به تحصیل و یا معافیت های غیر پزشکی
 
3- همچنین فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و بالاتر مجاز به ثبت نام نمی باشند و داوطلبان تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین باید  تعهد خدمت به سازمانهای دولتی و غیر دولتی به هر نحوی(رسمی، پیمانی،‌ آزمایشی)نداشته باشند.
 
5- موفقیت در مراحل گزینش و استخدام برابر مقررات نیروی انتظامی
 
6- پذیرفته شدگان صرفاً برای آموزش و خدمت در رسته های مززبانی و عملیات ویژه پذیرش خواهند ش. همچنین در صورت کثرت متقاضی، اولویت پذیرش داوطلبان رسته مرزبانی با ساکنین استان های مرزی می باشد.
 

مدارک ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97 – 98

 

داوطلبان در صورت کسب رتبه لازم و پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی با مراجعه به سایت دانشگاه علوم انتظامی امین در صورت مشاهده نام خود باید مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین را فراهم و به دانشگاه مراجعه نمایند.
 

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 97

 
1- به همراه داشتن اصل و تصویر مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید به همراه مدرک پیش دانشگاهی و اصل و تصویر مدرک تحصیلی دیپلم نظام قدیم
 
2-تصویر صفحه اول و قسمت توضیحات شناسنامه وچهار قطعه عکس ۳*۴ زمینه قرمز و کارت ملی

 
  

مزایای تحصیل در دانشگاه علوم انتظامی امین

اعلام علاقمندی در تقاضانامه ثبت نام کنکور سراسری، به هیچ عنوان حقی را برای داوطلب در خصوص ثبت نام و پذیرش ایجاد نمی کند اما آن دسته از داوطلبانی که موفق به قبولی در تمام مراحل پذیرش دانشگاه نیروی انتظامی امین می شوند به عنوان استخدام رسمی دانشجویان غیر شامل در نیروی انتظامی، از ابتدای ورودشان پذیرش می شوند.
 
فارغ التحصیلان مقطع کاردانی و کارشناسی ضمن دریافت مدرک تحصیلی مورد تایید وزارت علوم ، فناوری و تحقیقات به ترتیب درجه ستوان سومی و ستوان دومی را دریافت می نمایند.
همچنین متقاضیانی که در دانشگاه علوم انتظامی تحصیل می کنند ضمن دریافت کمک هزینه تحصیلی از امکانات رفاهی، خوابگاه و بیمه خدمات درمانی بهره مند می شوند.
همچنین فارغ التحصیلان در طول خدمت برابر مقررات بنیاد تعاون از وام خرید مسکن و سایر امتیازات  برخوردار می شوند.
ادامه تحصیل کارکنان برای مقاطع بالاتر در صورت نیاز ناجا بر مبنای ضوابط و مقررات در رشته های تحصیلی مصوب بلامانع است.
 
بنابراین در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین و اطلاع از زمان فراخوان استخدام و پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی امین از طریق ارتباط با تحصیل مشاور پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

موارد مرتبط
لیست رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین
 
برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با دانشگاه علوم انتظامی امین با تحصیل مشاوردرارتباط باشید.

کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پرشین اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، مشاوره، مشاوره تحصیلی، پرشین بلاگ، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری،بلاگ اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی

97/4/9