خوش آمدید

مقطع ابتدایی

 


در این مرحله که شش سال تحصیلی است دانش آموزان طریقه نوشتن و یادگیری حروف و کلمات و شناخت اعداد را می آموزند.
 
در مقطع پیش دبستانی آنها یاد گرفتند که چگونه مداد را در دستانشان کنترل و بتوانند نقاشی کنند و حالا یاد میگیرند از آن توانایی در نوشتن حروف و اعداد استفاده کنند.
 
در کلاس اول مسئولیت پذیری  و ترک وابستگی به خانواده برای انجام کارهایش را در انجام تکالیف را می آموزند. با استفاده از لوح های آموزشی حروف را می شناسند و میخوانند و می نویسند.
در کلاس دوم مفهوم اعداد و شمارش و کلاس سوم درک مفاهیم متن ها و کلاس چهارم پایه دو کلاس بعدی است.
کلاس پنجم فارسی را خوب می داند و می تواند از خود جمله یا متنی را در درسی با عنوان انشا و جمله سازی بنویسد و فکر کند.
کلاس ششم ابتدایی بیشتر بر پایه یادگیری اخلاق است ، یعنی می تواند با آموزه های خود با دیگران تعامل  ادبی داشته باشد و درباره عملکرد خود و برنامه هایش مستقل عمل کند.
 
مشاوره تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد
 
امروزه یکی از نگرانی های والدین در امر آموزش و پرورش فرزندانشان یافتن مدارس و مراکز آموزشی قابل اعتماد برای داشتن بالاترین استانداردهای آموزشی و پرورشی دانش آموزان است.
 
با وجود مراکز آموزشی غیردولتی و داشتن امکاناتی فراتر از مراکز دولتی این نگرانی کم شده است ولی بالا بودن هزینه های سالیانه و حتی هزینه های جاری در طول سال تحصیلی جای تامل دارد تا والدین وقت بیشتری برای یافتن یک مدرسه دولتی و کارآمد صرف کنند.
 
ما در تحصیل مشاور با دادن مشاوره های مناسب می توانیم به شما لیستی از بهترین مدارس محل سکونت تان و حتی گزینه هایی برای کمک به انتخاب تان را در اختیار شما بگذاریم.

مشاوره تحصیلی  تلفنی کلیه مقاطع


شما می توانید برای کسب اطلاع از روند ثبت نام و آشنایی با بهترین مراکز دبستانی با تحصیل مشاور از خدمات ارائه اطلاعات در این مورد بهره مند شوید

 
 
 
برای اطلاع از کلیه رویدادهای تحصیلی می توانید با کلیک عضو صفحه اینستاگرام تحصیل مشاور شوید
 

کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پرشین اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، مشاوره، مشاوره تحصیلی، پرشین بلاگ، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری،بلاگ اسکای، تحصیل مشاورکاردانی، کارشناسی